https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

Yurt Öğrencileri Doğada Bir Araya Geldi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Arifiye İl Ormanı içinde yer alan Kamp Eğitim Merkezinde Muhammet Fatih Safitürk Yurt öğrencileri hafta sonu doğada bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
06.12.2022
Haberi Yazdır
Yurt Öğrencileri Doğada Bir Araya Geldi

30 öğrencinin katılım sağladığı ve 3 gün süren kampta öğrencilere, Yurt Müdürü, Yurt yönetim memurları ve Manevi danışmanlar eşlik etti. Öğrenciler, doğal yaşam ile ilgili bilgiler öğrenirken, sinema geceleri, hasbihal programları ve bunların yanı sıra bisiklet, okçuluk, mini futbol, kamp ateşi, mini golf, badminton ve macera parkuru gibi sportif faaliyetler gerçekleştirdi. 
Satranç, Bilgi yarışması gibi turnuva etkinliklerinde bir araya gelerek hem eğlendi, hem de ders ve sınav stresinden uzak bir hafta sonu geçirdi.
Arifiye İl Ormanı’nında gerçekleşen kampta gençler, hem kamp eğitimi alırken hem de birbirinden farklı etkinlikler ile gönüllerince eğlendi. Kampın son gününde, gerçekleştirilen yarışma ve sportif faaliyetlerde derece elde eden öğrencilere kupa ve madalyaları takdim edildi. Kamp programı sonunda öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın