https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

Kim ya da kimler kapattırdı, Sadece Güreş sayfasını

Kaynak: Adatavır Haber Ajansı
Yazarlar/Köşe Yazısı
25.07.2022
Yazıyı Yazdır

Son zamanlarda herkes Cemil Tekin'e bu soruyu soruyor: "Sadece Güreş sayfasını kim kapattı, ya da kimler kapattırdı" diye.

Yıllarca emek verip; samimi, dürüst, çıkarsız, menfaatsiz kimsenin sırtına kan emici kene olmadan, el etek ayak öpmeden, çıkar menfaat uğruna kimseyi satmadan, güçlüden yana değil, haktan haklıdan yana olan, doğruları doğru bildiğini korkusuzca kaygısızca kalemine kelamına alan, doğru bildiği yolda her türlü zorluğu göze alıp tek amacı Ata sporu güreşe hizmet etmek için kurduğu Sadece Güreş sayfasından kim ya da kimler rahatsız oldu.

Herkes bu soruyu merak ediyor. Herkesin bir fikri var elbette. Düşmanı uzakta aramayın diyor birçok kişi. Evet Cemil Tekin kardeşimin bir fikri olduğu gibi bizim de var bir fikrimiz aslında.

Eksik mi soruluyor bu soru; kim ya da kimler kapattıdan ziyade kimlerin işine yarar Sadece Güreş sayfasının kapatılması. Ya da kimi, kimleri rahatsız eder Sadece Güreş sayfasının yayında olması.

İşte tamda burada devreye giriyor gerçek dostun samimiyeti. Samimi bir şekilde arayan, soran, çözüm bulmaya çalışanların başımızın üstünde yerleri var. İyi ki varsınız dostlar sağolun varolun. Gerekeni yapar, yapıyor da zaten Cemil Tekin.

Cemil Tekin pehlivan olmasa da, birileri gibi dün girmedi basın camiasına. Acemi değil elbette. Bilgi, birikim, tecrübe, eş dost, işin duayenleri ile yedi yirmi dört birlikte...

Eeee madem ki bu kadar donanımlı ise; nasıl düştü bu işe diyebilirsiniz. Zaman öyle bir zaman ki; kahbeliğe dağlar dayanmaz. Meslek hâline getirenler var bu namertliği. Adamlık sayanlar var. Adam yerine koyanlar var bu çakalları. Aslında bu çakallar da zerre yürek yoktur. Cesaret yoktur. Hamam böceği gibi karanlıkta, tenhada, pislikte beslenirler. Besleyenleri de vardır onların; içleri karanlık, kalpleri bulanık, insan suretinde sırtlanlar vardır. Ortak gezer onlar, ortak iş tutarlar, birbirlerini dahi sevmezler. Halbu ki; varacakları yere kadardır onların dostluğu. İlk fırsatta aşikara çıkacağını anladığı an, ezer yalandan ortağı hamam böceğinin başını.

Eeee ne demişler; dostuna güvenme gün gelir düşmanın olur. Düşmanını çok yerme gün gelir dostun olur.

Cemil Tekin de, biz de biliyoruz; kimin kim olduğunu. Yani kimse kimseyi kandırdığını zannetmesin.

Velhasıl; gözlerimizin içine baka baka, yalan söylediklerini biliyoruz. Yalan söylediklerini biliyorlar, gözlerimizin içine baka baka. Yalan söylediklerini bildiğimizi biliyorlar, gözlerimizin içine baka baka. Yalan söylediklerini bildiğimizi bildiklerini biliyoruz. Ama hala daha yalan söylüyorlar, kendilerini kandırıyorlar yüreksizler.

Saygılarımla...

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın