Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Vali Büyükten anlamlı ziyaret

Vali Mustafa Büyük ve eşi Emine Büyük Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne bağlı Dostluk Çocuk Yuvası ve Turkuaz Erkek Çocuk Evini ziyaret etti

Haberler/GÜNCEL
28.12.2012
Haberi Yazdır
Vali Büyükten anlamlı ziyaret
Vali Mustafa Büyük ve eşi Emine Büyük Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne bağlı Dostluk Çocuk Yuvası ve Turkuaz Erkek Çocuk Evi’ni ziyaret etti.


İl Müdürü Kerem Toprak’ında katılım gösterdiği ziyarette, Vali Mustafa Büyük ve eşi Emine Büyük yuvada ve evde kalan çocuklarla ilgilenerek sohbet etti. İl Müdürü Kerem Toprak yuvada koruyucu aileye geçiş çalışmaları hakkında Vali Mustafa Büyük’e bilgi verdi. Vali Mustafa Büyük ise; geçtiğimiz günlerde Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı organizesinde başlatılan ‘‘Gönül Elçileri Projesi’’ kapsamındaki çalışmalar ilimizde tüm hızıyla devam ediyor. Toplumda gönüllülük kavramına yönelik fedakarlığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak, gönüllü sayısının arttırılması, insan kaynağı ihtiyacının güçlendirilmesi ve gönüllü çalışmanın yaygınlaştırılması amacıyla uygulamaya konulan projenin ilk adımı olarak Koruyucu Aile ve Tanıtım ve Bilgilendirme toplantılarının yakında başlayacağını ifade etti.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın