Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:29
Öğle
12:54
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:03

TFF Yöneticisi Cem Gün ve SATSO Yöneticilerinden ASKF'ye Ziyaret

TFF yönetim kurulu yedek üyesi, SATSO Başkan vekili Cem Gün ve SATSO yöneticileri Behlül Bayrak, Adem Bilgen, Zafer Yıldırım, Ahmet Şehit Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu ziyaret etti.

Haberler/SPOR
16.11.2022
Haberi Yazdır
TFF Yöneticisi Cem Gün ve SATSO Yöneticilerinden ASKF'ye Ziyaret
Gelen heyet, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, TFF İl temsilcisi Tezcan Demir, ASKF yöneticileri Fatih Kanbur, Niyazi  Aka, Ali Palas, Adem Turan, Serhat Sütlü, Fatih Çinkaya, Uğur Kobaş, Abdülkadir Akıncı, Hamdi Yuluğ, Saha komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel tarafından karşılandı. 
 
Futbol federasyonu ve SATSO’da yapılacak sportif çalışmalar hakkında bilgi veren Cem Gün, SATSO olarak, Başkan Akgün Altuğ'nun talimatları ve destekleri ile ASKF ve SATSO ortak çalışmaları yapmak istediklerini dile getirdi.  
 
Cem Gün konuşmalarının devamında: ''ASKF ve Başkan Yaşar Zımba’nın başarılı çalışmalarını gururla izliyoruz, başkan Yaşar Zımba ve yönetimi Sakarya’da güzel çalışmalar yapmakta, kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. En kısa zamanda TFF Başkanı ile birlikte ASKF'yi ziyaret etmek istiyoruz.'' Dedi.
 
ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada: ''Cem Gün ve SATSO ekibini federasyonumuzda görmekten dolayı çok mutlu oldum. Özellikle Cem kardeşim uzun yıllardır sporun içinde. Talat Papatya ile birlikte TFF yönetiminde olması Sakarya için ayrıcalık. Genç, idealist, hedefleri olan, hırslı Cem Gün kardeşim ve arkadaşları ile beraber güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.'' Dedi.
https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın