Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:08
İkindi
16:56
Akşam
20:03
Yatsı
21:33

Serdivan’ın yeni altyapısı tamamlanıyor

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’e hayırlı olsun ziyaretinde Serdivan İçmesuyu Projesi ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “İçmesuyu şebekesini abone bağlantıları da dâhil olmak üzere tamamen yenilemiş olacağız. Arıza ve kesinti sayısını en aza indireceğiz. Su kalitesi oldukça yükselecek” dedi.

Haberler/GÜNCEL
06.01.2018
Haberi Yazdır
Serdivan’ın yeni altyapısı tamamlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, AK Parti Serdivan 4. Olağan İlçe Kongresi ile Osman Çelik’ten görevi alarak AK Parti Serdivan İlçe Başkanı seçilen Burak Erken’e ziyarette bulundu. Ziyarette Genel Müdür Yardımcıları Sebahattin Belik ve Sezar Ercan da yer aldı. Erken ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Dr. Rüstem Keleş, ayrıca Serdivan’da ve şehir genelinde devam eden altyapı yatırımlarına da değindi. Erken ise ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için Dr. Rüstem Keleş’e teşekkür etti.

Standartlar yükseliyor
Burak Erken, “Görevi 3 dönemlik süresini dolduran eski başkanımız Osman Çelik’ten devraldık. Yaklaşık bir aydır görevimizin başındayız. Mevcut yapının içinden geliyoruz. Siyasetin çeşitli kademelerinde yer aldık. Serdivan her geçen gün daha da büyüyor ve gelişiyor. İlçemize ilgi ve alakanın artması tamamen hizmet ile alakalı bir durum. Hem belediyemiz hem sizler gerekli hizmetleri sunuyorsunuz” diye konuştu.

Altyapı tamamen yenileniyor
Sakarya’da vatandaşa hizmet sunma noktasında uyumlu bir çalışma ortamı bulunduğunu vurgulayan Dr. Rüstem Keleş, “İlimizin genelinde olduğu gibi Serdivan’da da uyum içerisinde çalışıyoruz. Altyapı noktasında en yoğun çalışmalarımız Erenler ve Serdivan bölgelerinde sürüyor. Çalışmalarımızı büyük ölçüde kolayladık. Serdivan Belediyesi de asfalt çalışmalarını hemen gerçekleştiriyor. İçmesuyunun yanı sıra yağmursuyunu da tamamlayacağız. Yağmursuyu sorunu da büyük ölçüde çözüme kavuşmuş olacak. İçmesuyu şebekesini abone bağlantıları da dâhil olmak üzere tamamen yenilemiş olacağız. Arıza ve kesinti sayısını en aza indireceğiz. Su kalitesi oldukça yükselecek. İnşallah çalışmalarımızı önümüzdeki aylarda tamamlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın