Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Serdivan'da Unutulmaz Gece

Serdivan Belediyesi tarafından düzenlenen Hemşeri Geceleri - Rumeli Balkan Buluşması programında binlerce vatandaş unutulmaz bir gece yaşadı

Haberler/GÜNCEL
06.09.2023
Haberi Yazdır
Serdivan'da Unutulmaz Gece

YOĞUN İLGİ

Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Serdivan Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Halk oyunları gösterisi ve Grup Karshijaka'nın ardından gecenin finalinde sahneye çıkan Rumeli Ekrem binlerce vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı.

RUMELİ EKREM

Balkanların gür sesi Rumeli Ekrem, konserde Rumeli ve Balkanların yöresel şarkılarını icra ederek vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Vatandaşlar, Ekrem’in söylediği şarkılara alkışlarla ve yöresel oyunlarıyla eşlik etti. 

STANT AÇTILAR

Programa AK Parti Milletvekilleri Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar da katıldı. Programda ayrıca Rumeli ve Balkan dernekleri de stant açarak kültürlerini tanıttı. 

BİRLİK BERABERLİK

Vatandaşlara hitap eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Tüm Balkanlardaki yurttaşlarımızı gönülden selamlıyorum. Yıllardır Serdivan'a ve Serdivanlılara hizmet eden bir kardeşiniz olarak nice günlerimizin barış içinde geçmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, güler yüzü ve sevgimizi birbirimizden esirgemeyelim. Bu güzel geceye katılımlarınız için sizlere ve değerli sanatçımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın