Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 32° Adapazarı
Sabah
04:16
Öğle
13:09
İkindi
17:00
Akşam
20:12
Yatsı
21:44

Serdivan Belediyesinden Çocuklara Tiyatro

Serdivan Belediyesinin gerçekleştirdiği Kültür Sanat Etkinliklerinde Cumartesi günü çocuklar için Oyuncaklar Diyarı adlı müzikli çocuk oyunu sahne aldı

Haberler/YAŞAM
16.02.2014
Haberi Yazdır
Serdivan Belediyesinden Çocuklara Tiyatro

Serdivan Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Kültür Sanat Etkinlikleri’nde Cumartesi günü çocuklar için “Oyuncaklar Diyarı” adlı müzikli çocuk oyunu sahne aldı.

12.00 ve 14.00 saatlerinde iki seans olarak Serdivan Belediyesi Kongre ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen oyunu çocuklar aileleri ile birlikte izledi.

Murat Kaçmaz’ın yazdığı, Bahadır Gökçek’in yönettiği, ‘Sırf Tiyatro’ ekibi tarafından sahnelenen oyunda çocuklara sevgi ve yardımlaşma üzerine önemli mesajlar verildi.

Çocukların da sahneye alındığı ve oyuna dahil edildiği interaktif tiyatro oyununda iyiliğin, doğruluğun her daim ilkemiz olması gerektiği mesajını veren Oyuncaklar Diyarı ailelerin de beğenisini kazandı.

Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kültür, sanat etkinliklerinin önümüzdeki haftalarda da devam edeceği ifade edilirken, tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın