Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:57
Öğle
13:15
İkindi
16:25
Akşam
18:59
Yatsı
20:18

Serdivan Belediyesi Karla Mücadele Timleri Nöbette

Serdivan Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda yol açma çalışmalarını 7/24 sürdürmeye devam ediyor.

Haberler/GÜNCEL
25.01.2022
Haberi Yazdır
Serdivan Belediyesi Karla Mücadele Timleri Nöbette

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yoğun kar yağışının yanı sıra buzlanmaya karşı da vatandaşları uyararak araçlarda kar lastiği ve zincir bulundurulması ile ilgili uyarısını yineledi. Alemdar, “24 saat esasına göre tüm ekiplerimizle sahadayız. Bizler ekiplerimizle sahada çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Sizlerden ricamız bireysel olarak almamız gereken önlemlere (kış lastiği, zincir vb) azami riayet etmek” olduğunu ifade etti.

Önceliğimiz Can Güvenliği

Kriz merkezinden yürütülen karla mücadele çalışmalarını yerinde de takip ettiklerini dile getiren Başkan Alemdar; “Ara vermeden küreme, açma ve tuzlama işlemlerimiz devam ediyor ve edecek. Gece boyu devam eden çalışmalarımız gün boyunca da sürüyor. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için özveriyle çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm ekip ve ekipmanımızla sahada olmaya devam edeceğiz. Bu zorlu süreci de birlikte atlatacağız. Sizler için ekiplerimiz 24 saat görev başında. Gelen tüm talepler KENTBANK ve Kriz Merkezimizde kayıt altına alınıp arkadaşlarımız tarafından süratle ilgili ekiplere aktarılıyor. Çağrılarınız için 7/24 444 54 50 çağrı merkezini arayabilirsiniz.” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın