https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında Ruhsat Töreni Heyecanı

Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda Mali Müşavirlik sınavını başarı ile tamamlayanlara Danışma Meclisi’nde ruhsatları törenle takdim edildi. Programa katılım yoğun olurken heyecanlı dakikalar yaşandı.

Haberler/GÜNCEL
24.01.2023
Haberi Yazdır
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında Ruhsat Töreni Heyecanı

Tören programına Oda Yönetim ve Danışma Meclisi Üyeleri’nin yanı sıra ruhsat almaya hak kazanan Mali Müşavirler’in yakınları da yoğun katılım sağladı. Ruhsat töreninin açılış konuşmasını yapan Sakarya SMMMO Başkanı Erdinç ATALAY meslektaşlarına, geleceğe ve mesleğe yönelik önemli mesajlar verdi.

Oda Başkanı Erdinç ATALAY, ruhsatları teslim ederken “Özveriyle ve fedakarlıkla geçirdikleri staj dönemini tamamlayarak aramıza yeni katılan Meslektaşlarımıza, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim, unutmayalım ki BizSüreklibüyüyenGÜÇLÜBirAİLEYİZ” dedi

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası meslek mensubu üyelerine ruhsatları takdim edildikten sonra, 2022-2025 Dönemi Oda Meclisi 3. Toplantısını gerçekleştirdi. Oda Başkanı Erdinç Atalay’ın açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşüldü. Meclis Üyelerinin katkılarıyla mesleki konularla ilgili istişarelerde bulunuldu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın