Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Şehrin sorununu anlatana FETÖ'lü cevap dönemi mi başladı?

Baro Başkanı Kazan ve Milletvekili Yavuz arasında yaşanan polemik farklı bir boyuta taşındı.

Haberler/KULİS
09.01.2018
Haberi Yazdır
Şehrin sorununu anlatana FETÖ'lü cevap dönemi mi başladı?

Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan, hemen hemen her gün bir çok konuda hukukçu olarak açıklama yapıyor. Kazan özellikle milyonlarca lira harcanarak, bir türlü açılmayan ve çürümeye terk edilen Bölge Adliye Mahkeme binasıyla ilgili sert eleştiriler yöneltiyor.

Kendisi de avukat olan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, şehrin ihtiyacı olan bağımsız adliye sarayı konusunda söylemden öte geçemedi. Camilide bağımsız adliye sarayı için yıllar sonra arazi tahsisi yapıldığı açıklanırken,Donatım semtinde bulunan araziye inşa edilen yeni adliye binasının yıllardır açılmamasına ise Yavuz, 'Olacak' demişti. 

 

Kazan'ın bu eleştilerine cevap veren Yavuz herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı. Yavuz, "Zafer Kazan hemen hemen her konuda hükümeti eleştirmek için muhalefet partilerinden çok fırsat kolluyor. Ben de kendisine cevaben 'biraz da FETÖ'ye sesini çıkarsın da görelim Zafer Kazan'ı' dedim ancak günler geçmesine rağmen kendisinden herhangi bir ses çıkmadı. Şimdi ben buradan Zafer Kazan'a bir kez daha sesleniyorum; AK Parti'nin her icraatını eleştirmek için adeta fırsat kollayan Zafer Kazan, ülkemizin ve milletimizin düşmanı FETÖ'ye neden sesin çıkmıyor? 'Yoksa bir korkun mu var?' diyorum, bakalım şimdi kendisinden bir ses çıkacak mı?  Ak Parti iktidarından ülkemizde çok güzel işler yapıldı ancak her şeyimiz tamam mı, değil. Daha yapacak çok işimiz var. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Sakarya'mızın ve ülkemizin her bir noktasındaki eksikleri gidermek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz." dedi. 

 Bu sözler şehrin sorunlarını anlatanlara artık FETÖ'lü cevap mı gelecek sorunu akıllara getirdi. 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın