Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38

Sapanca’lı Öğrencilerden Oryantiring Başarısı

Sakarya’da okullar arası düzenlenen oryantiring müsabakasında Sinan Göksun Okulu öğrencileri hünerlerini sergiledi.

Haberler/GÜNCEL
16.03.2023
Haberi Yazdır
Sapanca’lı Öğrencilerden Oryantiring Başarısı

Sapanca Belediyesi’nin destek verdiği Sinan Göksun Ortaokulu küçük erkekler takımı ve küçük kızlar takımı il ikincisi oldu. Yarışmaya katılan öğrenciler; küçük erkekler takımında; Ömer Faruk Enes, Haktan Beşinci, Cengizhan Şişık, Enes Topçu ve küçük kızlar takımı Bengisu Emil, Hilal Serdar, Ayşegül Artul, Ecrin Medine Çakır ve Ecem Nur Batman başarılarıyla ikincilik madalyalarını aldı. 

Çocuklarımız çok çalıştı 
Okul Müdürü Veysel Parlak, “Sapanca Belediyesi’ne bizlere vermiş olduğu çeşitli desteklerden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok çalıştı emek verdi, velilerimize ve eğitimcilerimizi de tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılar artarak devam edecektir” dedi.

Sizlerle gurur duyuyoruz, başarılarınız daim olsun 
Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Geleceğimizin teminatı pırıl pırıl gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimize, müdürlerimize ve antrenörlerimize teşekkür ederim. Dereceye giren öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum. Çocuklarımız inanıyorum ki müsabakalara kadar büyük emek vererek hazırlandılar ve emeklerinin karşılığını derece alarak bizleri gururlandırdılar. Sizlerle gurur duyuyoruz, başarılarınız daim olsun”  dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın