Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:29
Öğle
12:54
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:03

Saadet Sakarya Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Gerçekleştirdi

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı Ekim Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Adapazarı Kültür Merkezi(AKM)’de gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birol Aydın’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıya İl Başkanı Hasan Zengin, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Haberler/SİYASET
01.11.2021
Haberi Yazdır
Saadet Sakarya Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Gerçekleştirdi

 DAHA ETKİLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞACAĞIZ

Yoğun katılımın olduğu İl Divan Toplantısında açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Hasan Zengin, şu ifadelere yer verdi:” Bugün burada İl yönetim kurulumuz ve ilçe teşkilatlarımızın yoğun katılımları ile genişletilmiş il divan toplantımızı icra ediyoruz. İl yönetim kurulumuzun, ilçe başkanlarımızın ve ilçe yönetim kurullarımızın tamamını eksiksiz şekilde burada görmenin mutluğunu yaşıyorum. İnşallah hep birlikte partimizin görüş ve düşüncelerini, çözüm önerilerini halkımıza daha etkili anlatmak  noktasında eksiklerimizi tamamlayarak teşkilat modelimize uygun, disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı artıracağız.”dedi.

DAVAMIZDAN MİLİM SAPMADIĞIMIZ İÇİN BUGÜN DİMDİK AYAKTAYIZ

İl Başkanı Hasan Zengin’in konuşmasının ardından söz alan Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birol Aydın şu ifadelere yer verdi:” Öncelikle büyük özveri ve disiplinle teşkilat çalışmalarımızı yürüten Sakarya teşkilatımıza teşekkürlerimiz arz ediyorum. Allah kendilerinde razı olsun. Teşkilatımız şuan  haftalık toplantılarıyla, divan toplantılarıyla, mahalle ziyaretleriyle ve üye çalışmalarıyla zaten harıl harıl çalışarak sahaya inmiş durumdadır. Bizler seçim sürecine girmeden ancak seçim zamanının da çokta uzakta olmadığını bilerek çalışmalarımız disiplinli bir şekilde daha da artırmak zorundayız. Milletimizin feryadı ayyuka çıkmış durumdadır. Hem ekonomik olarak hem de diğer tüm alanlarda ülkemiz maalesef kötü yönetildiği için bir çıkmaza sokulmuştur. İnsanımız geleceğe maalesef güvenle bakamamaktadır. Ulaştığımız insanlara ve ulaşacağımız insanlara güven vereceğiz, dertlerinin ve sıkıntılarının çaresinin Milli Görüş’te Saadet Partimizde olduğunu anlatacağız. İnsanımızın derdiyle dertleneceğiz. Hiçbir ayrım yapmadan şucu bucu demeden tüm insanımıza ulaşacağız. Herkesin kalbine dokunacağız. Hamdolsun 50 yıllık siyasi bir hareketiz. Asla davamıza zeval getirecek bir hareketin içinde olmadık bundan sonrada olmayacağız. Davamızdan milim sapmadığımız için bugün ülkemizin her yerinde teşkilatlarımız hala aktif ve hala dimdik ayaktadır. Tertemiz geçmişimizden aldığımız heyecan ve azimle inşallah geleceğe daha huzur ve güvenle bakabilen bir ülke ve dünya için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın