Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Rıdvan Duran'a Vefa Desteği

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Sakaryalı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haberler/GÜNCEL
22.06.2022
Haberi Yazdır
Rıdvan Duran'a Vefa Desteği

‘Sakarya için güçlü birliktelik’ ilkesiyle hareket eden Sakarya Ahde Vefa Grubu, bir süre önce Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcılığı görevine atanan Sakaryalı Rıdvan Duran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hemşerileriyle yakından ilgilenen ve ziyaret için teşekkür eden Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, grubun çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini, Sakarya için yapılan her güzel işe katkı sunmaya devam edeceğini belirtti. Ziyarette bakanlığın çalışmalarıyla ilgili konuklarına bilgiler veren Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Ahde Vefa Grubuna başarı temennisinde bulundu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’a ilgisi ve temennileri için teşekkür eden Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Sakaryalı Bakan Yardımcımız Rıdvan Duran’ın ifa ettiği göreve getirilmesi bizleri gururlandırmıştır. Sakaryalılar olarak, Bakan Yardımcımızın yanında ve tam destekçisi olduğumuzu belirtiyoruz. Sakarya için çalışmaya ve birlikteliğimizi güçlendirmeye  devam edeceğiz. Bu vesile Bakan Yardımcılığı görevine atanan Rıdvan Duran’a başarılar diliyoruz.” dedi.  Ziyaretin sonunda Bakan Yardımcısı Duran’a, Türk Bayrağı tablosu ve 54 numaralı forma hediye edildi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın