Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:57
Öğle
13:15
İkindi
16:25
Akşam
18:59
Yatsı
20:18

Panerai Saat Genel Özellikleri

Haberler/YAŞAM
28.04.2022
Haberi Yazdır
Panerai Saat Genel Özellikleri

Panerai saat modelleri saatin kasa rengine, kasa çapına, çalışma şekline, kasa şekline, kullanılmış olan malzemesine, kayış tipine ve rengine göre değişiklik gösterir. Markanın saatleri lüks saat grubuna girmektedir. Panerai saatlerinin ayırt edici özellikleri büyük ebatlı kasalar olması ve markanın özel tasarımı olan tepe koruma noktasıdır. Markanın öne çıkardığı bir diğer özelliği ise güç rezervinin uzun bir süre olmasıdır.

Alarm, takvim, ayın fazı ve güç tasarruf göstergelerinin farklılıkları ile fiyat aralıkları da değişmektedir. Saatlerin temel üretim ve tasarım temelleri Luminor ve Radiomir koleksiyonlarından ilham alır. Saatlerin kasaları paslanmaz çelik, titanyum, seramik veya altından üretilmektedir.

Panerai saat modelleri

Panerai saat markası dünyada ve Türkiye’de birçok ünlü tarafından da tercih edilmektedir. Her tarza ve zevke uygun Panerai saatlerinin klasik modellerinden Luminor koleksiyonu otomatik mekanizmalı olup seramik, çelik ve titanyum kasa, 10 bar (100 metre) su geçirmez özelliğine sahiptir. Luminor Duo model serisi ise Gold Teche kasa özellikleriyle öne çıkmaktadır. İncelemek için https://www.entropia.club/tr/panerai/ adresine bakabilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın