Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 33° Adapazarı
Sabah
04:15
Öğle
13:09
İkindi
17:01
Akşam
20:13
Yatsı
21:46

ÖZTÜRK İlçemiz Çekim Merkezi Haline Gelecek

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Şükriye ve Tepe Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi

Haberler/YAŞAM
17.02.2014
Haberi Yazdır
ÖZTÜRK İlçemiz Çekim Merkezi Haline Gelecek

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Şükriye ve Tepe Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet ortamında geçen ziyarete Ak Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Şükriye Mahalle Muhtarı Aziz Boz ile Tepe Mahalle Muhtarı Hakkı Toz katıldı.

BİRLİKTE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

Şükriye Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen ziyarette; Başkan Öztürk "10 yıldır hiçbir ayrım yapmadan tüm mahallelerimizde sizlerin yararına olacak çalışmalar yapıyoruz” dedi. Öztürk, “Üçüncü ve ustalık dönemimizde sizlerden destek bekliyorum. Birlikte çıktığımız bu yolda birlikte yürüyerek ilçemize ve mahallemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Tabi ki bazı eksiklikler olabilir, bu eksiklikleri de sizlerin desteği ile çözeceğiz. Bu doğrultuda mahalle muhtarlarımızla karşılıklı çalışmalarımız devam edecek. Bu bir ziyaret, sizlerin karşısına yeni projelerimiz ile çıkacağız. Gerçekleştireceğimiz projelerle Erenler ilçemizin her mahallesi birer çekim merkezi haline gelecek” şeklinde konuştu.

HERKESİN GIPTA İLE BAKTIĞI İLÇE ERENLER

Şükriye Mahallesinin ardından, Tepe Mahallesinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Öztürk; “Çalışma aşkımızı, şevkimizi kaybetmeden hizmet ederken, yepyeni projeler üretmeye de devam ediyoruz. Sakarya’da herkesin gıpta ile baktığı bir ilçe olma yolunda ciddi büyük adımlar atıyoruz. Projelerimiz hazır, eksik olanlar ise genç ve dinamik bir ekip tarafından hazırlanıyor. Üçüncü ve ustalık dönemimizde 50. Yılımıza yakışır 50 proje ile karşınıza çıkacak her yıl 10 proje tamamlayarak İlçemiz Sakarya’nın cazibe merkezi haline getireceğiz” şeklinde konuştu.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın