Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
05:15
Öğle
12:56
İkindi
16:20
Akşam
19:02
Yatsı
20:21

Mithatpaşa’dan Tarihi başarı

Akademik başarısı ve uyguladığı farklı yöntemlerle son yıllarda ilimizin gözde okulları arasına giren Mithatpaşa Ortaokulu LGS yerleştirme sonuçlarında tarihi bir başarıya daha imza attı.

Haberler/GÜNCEL
12.08.2020
Haberi Yazdır
Mithatpaşa’dan Tarihi başarı

38 öğrencisi Fen Liselerine, diğer öğrencileri de evlerine yakın Anadolu liselerine yerleşen Mithatpaşa Ortaokulu bu tarihi başarısının mutluluğunu velileri, öğretmenleri, öğrencileri ve tüm eğitim camiasıyla paylaştı.

Okul yönetimi kazanılan başarı sonrasında velilerin WhatsApp guruplarına teşekkür mesajı gönderdi.

“Değerli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz;

2020 LGS Sınavı yerleştirme sonuçları bizleri çok memnun etmiştir. 38 öğrencimiz Fen Liselerine, diğer öğrencilerimizin büyük çoğunluğu da adreslerine yakın olarak tercihte bulundukları Anadolu Liselerine yerleşmiştir. Bu haklı sevincimizi ve gururumuzu özverili ve gayretli çalışmaları, öğrencilerimizin eğitim hayatına yapmış oldukları sihirli dokunuşları nedeniyle öğretmen arkadaşlarımıza, şimdiye kadar üzerlerinde emekleri olan ilkokuldan itibaren derslerine giren tüm öğretmenlerine, okulumuzda şimdiye kadar görev yapan öğretmen ve idarecilerimize, öğrencilerimizin değerli ailelerine borçluyuz. Bu vesile ile öğrencilerimizi tebrik eder, daha nice başarılı sonuçlara hep birlikte ulaşmak temennisiyle saygılarımızı sunarız.”

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın