https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

Milletin Parasını Gereksiz İşlere Harcamayın

Haberler/SİYASET
08.08.2022
Haberi Yazdır
Milletin Parasını Gereksiz İşlere Harcamayın
İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı vatandaşlardan gereksiz yere kaldırım taşlarının değiştirildiği hususunda gelen şikayetler üzerine Bosna caddesinde birtakım ziyarette bulundular. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri yaptıkları ziyarette bölge halkına bu durumu sordu.
 
" %90 Gereksiz harcama"
 
Dokumacı: "Uzun zamandır gerek telefon gerek mesajlar ile Bosna caddesindeki hemşehrilerimiz bizlere ulaşıp “kaldırım taşlarının gereksiz yere değiştiğini bozuk bölgelere yapılacak ufak dokunuşlar ile işin halledilebileceği ve israf yapıldığı konusunda şikayette bulundular. Bizde her zaman dediğimiz gibi gerçek ve faydalı muhalefet ilkemiz gereği açıklama yapmadan önce bölgeyi gezdik. Ve hemşehrilerimize “kaldırım taşlarının değişim günü gelmiş miydi, gerek var mıydı diye sorduk. Aldığımız cevapların yaklaşık %90’ı kaldırımların ufak tefek yerlerine tadilat yapılabilirdi gereksiz harcama cevabını aldık. %10lukta güzel oldu cevabını aldık" dedi. 
 
"Milletin parasını boşa harcayanların karşısındayız"
 
Dokumacı: "Tüm bu çalışmalar neticesinde her zaman yapıcı muhalefet yapan bizler millet adına yönetenlere sesleniyoruz; ülkemizin ekonomik anlamda çok zor günlerden geçtiği bu dönemde, milletin parasını gereksiz işlere harcamayın. İş olsun diye, göz boyamak için bir şeyler yapmayın. Hemşehrilerimize bu zor günlerde ekonomik olarak yardımcı olacak projelere yönelin. Son olarak şunu belirtmek isteriz, İYİ parti olarak milletin delikli bir kuruşunun bile boşa harcanmasının, kul hakkının yenilmesinin ve israfın karşısında duracağız" diye belirtti. 
https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın