Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

MHP bu soruya cevap veremedi

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlunun MHPye yönelik, Karaman Kalıcı Konutlarının yapılması için toplanan parayı sormuştu

Haberler/YAŞAM
01.01.2013
Haberi Yazdır
MHP bu soruya cevap veremedi
AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu’nun MHP’ye yönelik, Karaman Kalıcı Konutlarının yapılması için toplanan parayı sormuştu. MHP’den ise hala bu konuda cevap vermedi.


MHP iktidarında sadece Karaman bölgesinin yapıldığını söyleyen AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu “Teslim edildikten sonra 1 sene altyapısı ile uğraşıldı. Yapılan asfaltlar, kaldırımlar defalarca söküldü. Onların yapamadığı şehri biz yaptık. Doğalgazına kadar biz yaptık. Onların ödenek yetersizliğinden ve birçok yanlışlıktan ötürü bitiremediği Valilik Kampüsü’nü biz ödenek çıkararak bitirdik. Bizi eleştiren zihniyet Yenikent’te kaportacı kardeşimize 2. katta dükkan veren zihniyettir” diye konuştu. MHP İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a şok bir soru yönelten Uncuoğlu, “Deprem zamanı Karaman konutları için ne kadar para toplandı, ne kadarı harcandı. Bununla ilgili açıklama yapsınlar” demişti. MHP kanadından ise bu konuda henüz bir açıklama gelmemesi akıllarda soru işaretlerine neden oldu.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın