Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 31° Adapazarı
Sabah
04:19
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:09
Yatsı
21:41

‘Mevlana Haftası’ etkinlikleri SGM’lerde

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Mevlana Haftası’ kapsamında bir dizi etkinlik düzenlenecek. 14-15 Aralık tarihleri arasında Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM’nin ev sahipliği yapacağı etkinliklere tüm vatandaşlar davet edildi.

Haberler/YAŞAM
12.12.2019
Haberi Yazdır
‘Mevlana Haftası’ etkinlikleri SGM’lerde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Mevlana Haftası’ kapsamında bir dizi etkinlik düzenlenecek. Mevlana Celaleddin Rumi’nin vefatının 746. yılında anmak amacıyla düzenlenen etkinliklere Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM ev sahipliği yapacak.

‘Mevlana Haftası’ etkinlikleri SGM’lerde
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Öğretileri ile tüm dünyada tanınan düşünce adamı Mevlana Celaleddin-i Rumi’yi vefatının 746. yılında anma etkinlikleri düzenleyeceğiz. Her yıl 7- 17 Aralık tarihleri arasında Mevlana değerlerini yaymak için düzenlenen ‘Mevlana Haftası’ etkinliklerine Adapazarı, Karasu ve Geyve Sosyal Gelişim Merkezlerimiz ev sahipliği yapacak. Şiirler, dinletiler, gölge oyunları ve hadis okumaları gibi birçok etkinliğin yer alacağı programlarımız 14 Aralık Cumartesi günü Geyve SGM, 15 Aralık Pazar günü ise Adapazarı ve Karasu SGM’de gerçekleştirilecek. Tüm hemşerilerimiz davetlidir” ifadelerine yer verildi.

Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM’de gerçekleştirilecek ‘Mevlana Haftası’ etkinlikleri programlarının saatleri şu şekilde;
14 Aralık Cumartesi günü saat 15.30 / Geyve SGM
15 Aralık Pazar günü saat 11.30 / Adapazarı SGM
15 Aralık Pazar günü saat 14.00 / Karasu SGM

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın