Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:52
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:13
Yatsı
21:50

Melisa Bülbül Hendek’te Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek İstedi

AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Melisa Bülbül, Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen saha çalışmasına katılarak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan için oy istedi.

Haberler/GÜNCEL
23.05.2023
Haberi Yazdır
Melisa Bülbül Hendek’te Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek İstedi

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen seçimler öncesinde AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Melisa Bülbül, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve Hendek Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar’la birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Bülbüle teşekkür

Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal; “ 14 Mayısta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Sakarya Milletvekili Seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan teveccüh bizleri mutlu etti. Bu sebeple esnaf ve vatandaşlarımıza Teşekkür ziyaretlerimize başladık. Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçiminin son dakikasına kadar tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bugün Milletvekili Aday Adayı Melisa Bülbül’de saha çalışmalarımızda ve ziyaretlerimize katıldı. Kendisine de teşekkür ediyorum. ” dedi.

Güçlü destek istiyoruz

Aday Adayı Melisa Bülbül ise; “28 Mayıs 2023 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi olacak. Bu seçimde AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a daha güçlü destek istiyoruz. Bu gün burada halkımıza neden Cumhurbaşkanımıza destek vermeleri gerektiğini tekrar tekrar anlatacağız. Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde Hendek İlçesinde sandıklarda Avukat olarak görev alacağım.  Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanımız Seher Namlı Dündar’la birlikte sandıklara sahip çıkacağız. İnancımız şu ki Türkiye Yüzyılı için Recep Tayyip Erdoğan görevine kesintisiz devam edecektir” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın