Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 31° Adapazarı
Sabah
04:19
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:09
Yatsı
21:41

Maltepeli gençler Dişliye birincilik sözü verdi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Maltepede gençlerle bir araya geldi

Haberler/YAŞAM
16.02.2014
Haberi Yazdır
Maltepeli gençler Dişliye birincilik sözü verdi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Maltepe’de gençlerle bir araya geldi. Başkan Dişli, kendi mahallesi olan Maltepe’nin seçimlerde birinci sıraya oturması için destek istedi.

Maltepeli gençlerle yapılan toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Seçim atmosferinin son virajına gelmiş bulunuyoruz. Bu bizim ve gençler açısından baktığımızda çok önemli bir seçim. Siz özellikle genç kardeşlerimiz geleceklerini seçecekler. Başbakanımızın hedefleri açısından bu seçimi çok önemsiyoruz. Haziran ayında gezi olaylarıyla bizi yıpratmaya çalıştılar ama başaramadılar. Geleceğin aydınlığında bizim de bir imzamız olsun” diye konuştu.

BÜYÜKLERİNİZİ DİNLEYİN

Gençlere belediyenin yaptığı projeler hakkında bilgi veren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli: “Şöyle eskiye doğru bir gidin. Büyüklerinizi dinleyin. Göreceksiniz ki eskiler bırakın projeleri konuşmayı belediyeler mahallelerden çöpleri becerip toplayamıyorlardı. Çalışanın maaşlarını veremiyorlardı. Ama bugün hamdolsun koca koca projelere imza atar hale geldik. Şimdi projeleri daha iyi nasıl yapabiliriz onları konuşuyoruz. Bu sizlerin ve büyüklerinizin desteği ile oldu.30 Mart seçimleri yaklaşıyor. Size bol vaatlerde bulunabilirler asla boş vaatlere kanmayın. Her yerde siyasi konuşmalar yapıyoruz, mahallelerden oyla ilgili bir beklentimiz oluyor ama Maltepe’yle ilgili daha fazla beklentim var. Şimdi komşuluk hakkı olarak ben mahallede hiçbir şey yapmasam da şunu bekliyorum.30 Mart seçimlerinde benim mahallem oy potansiyeli olarak bir numaraya oturacak. Ben bu konuda mahalleme güveniyorum. Maltepe’den yüzde 95 oy bekliyorum” dedi. Maltepeli gençler Başkan Dişli’ye birincilik sözü verdi.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın