Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 31° Adapazarı
Sabah
04:19
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:09
Yatsı
21:41

Kızılay’dan SGC’ye teşekkür

Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki ve Yönetim Kurulu üyeleri, SGC-Kızılay işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyası nedeniyle SGC Başkanı Sezai Matur’u ziyaret ederek teşekkür etti.

Haberler/GÜNCEL
14.02.2020
Haberi Yazdır
Kızılay’dan SGC’ye teşekkür

KızIılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlenen kan bağışı kampanyasının tamamlanmasının ardından SGC Başkanı Sezai Matur’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Şube Başkanı Zahit Tiryaki “ Büyük ilgi gören kan bağışı kampanyası nedeniyle  Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin yönetim kuruluna , tüm üyelerine, kampanyaya katılan bağışçılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Rozet ve plaket
Kızılay’ın Sakarya’nın kan ihtiyacının karşılanması için bu tür kampanyaların önemine dikkat çeken Tiryaki” Sakarya halkı bu konuda zaten duyarlı. Ancak kampanyalar duyarlılığın artmasına katkı sağlıyor” dedi. SGC Başkanı Sezai Matur da “ Kan hepimizin bir gün ihtiyaç duyacağı bir şey. Bu bilinçle bu kampanyayı düzenledik. Destek veren, kampanya sırasında kan bağışlayan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Daha sonra Başkan Zahit Tiryaki, Matur’a Kızılay rozeti taktı ve teşekkür plaketi verdi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın