Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Kendi çalıştığı iş yerini soydu

Sakarya Karasu İlçesinde Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan bir cafede çalışan bir kişi çalıştığı iş yerini soyarak kayıplara karıştı

Haberler/GÜNCEL
27.12.2012
Haberi Yazdır
Kendi çalıştığı iş yerini soydu
Sakarya Karasu İlçesinde Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan bir cafede çalışan bir kişi çalıştığı iş yerini soyarak kayıplara karıştı.

Karasu İlçesinde Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan bir Cafede bir yıldır garson olarak çalışan A.Y. (28) isimli şahıs çalıştığı iş yerinin kasasından beş bin lira ve ayrıca kendi gibi garson olan ismini vermeyen bayan arkadaşının da çantasından altın bileziklerini çaldığı iddia edilen şahıs kayıplara karıştı. İşletme sahibi sahibi Ahmet Emiroğlu, Asım Yaşan bir yıldır yanımda garson olarak çalışmaktaydı. İşi gereği Cafenin anahtarı bazen onda kalırdı. Son olarak iş yerini erken açma bahanesiyle işyerine gelip kasadan beş bin lirayı almış., ayrıca yine garson olarak çalışan bayan arkadaşının çantasını alarak içindeki bilezikleri alarak çantayı iş yerinden uzak bir yere atmış ve ortadan kaybolduğunu iddia etti. Emiroğlu İş yerinin soyulması sonucu karasu Emniyet Müdürlüğüne giderek suç duyurusunda bulundu.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın