Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Karuna hesabı CHP soracak

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuşun AKMde gerçekleştirilen İl Danışma Meclisinde CHP ile ilgili söylediklerine Milletvekili Engin Özkoçtan cevap geldi

Haberler/YAŞAM
29.12.2012
Haberi Yazdır
Karuna hesabı CHP soracak

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un AKM’de gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi’nde CHP ile ilgili söylediklerine Milletvekili Engin Özkoç’tan cevap geldi. Özkoç, “CHP’yi eleştirmek haddine değil” dedi.

ESKİDEN SAYGI DUYARDIM

Numan Kurtulmuş’un eleştirileri ile ilgili AdaTAVIR’a özel açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Düne kadar birileri hakkında Karun benzetmesi yapıp, 100 binleri peşine takıp açıklama getirmeden AKP’ye geçen bir insanın CHP hakkındaki düşünceleri bizi bağlamaz. Muhattabımız olamaz. Daha önceki siyasi duruşu ve eleştirileri ile takdir ettiğim biri olan Numan Kurtulmuş bu Karun benzetmesi ile ilgili peşinden gelen yüz binlere bir açıklama yapmak zorundadır. Bu açıklamayı yapmadığı sürece geceleri rahat uyuyamadığını düşünmüyorum” dedi

SIRTINI AMERİKA'YA DAYADI

Bu güne kadar Adalet Partisi, Demokrat Parti ve Refah Partisi olsun bunların hepsinin halka dayalı partiler olduğunu ifade eden Özkoç. “Ama Refah Partisi kökenli olup da sırtını Amerika’ya dayayan, AKP’de koltuk için, 2. 3. 5. adam olmak için giden Numan Kurtulmuş’un geceleri rahat uyuyabildiğine inanmıyorum. Oysa ki Kurtulmuş'un, siyasi istikbal için hareket etmek yerine aynı milyonlarca insanın olduğu gibi sözünün arkasında durup, düzgün ve doğru yaşaması bundan daha kıymetlidir” ifadesini kullandı.

KARUN'A CHP HESAP SORACAK

CHP’nin Cumhuriyeti kuran ve kuruluşundan beri var olan bir parti olduğunu hatırlatan Milletvekili Özkoç, “CHP’ye dil uzatmak dün söylediğini bugün unutan Numan Beyin haddi hiç değildir. Şunu sevinerek söylüyorum ki önceki gün Malatya’daydım, daha önceki hafta da Bursa’da. Buralarda yaptığımız toplantılarda katılımları gördükçe memnun oluyorum. Herkes için CHP muhafazakar kesimin de umudu olmuştur. Karunlara hesap soracak tek siyasi güç ve parti CHP’dir. Önümüzdeki hafta da Kayseri’de yine binlerle buluşacağız” ifadesini kullandı.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın