Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Karasu Belediyesi Başkan Aday Adayı Kamil Özen’den LC Haber’e Ziyaret

LC Haber’i ziyaret eden Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen, Başkan seçilmesi halinde Belediye’ye gelir getirecek 7 projesini sırası ile hayata geçireceğini söyledi.

Haberler/GÜNCEL
22.08.2023
Haberi Yazdır
Karasu Belediyesi Başkan Aday Adayı Kamil Özen’den LC Haber’e Ziyaret

2024 Mart ayında yapılması planlanan Yerel seçimler öncesinde belediye başkan aday adayları sahada boy göstermeye başladı. Bir süre önce Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığını kamuoyuna  duyuran Kamil Özen seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine hız verdi.  Kamil Özen, çalışmaları kapsamında LC Haber’i ziyaret etti. Kamil Özen, Karasu Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkan Yardımcısı İbrahim Bayraktar’ında katımı ile gerçekleşen ziyaretinde Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya İl Temsilcisi ve LC HABER İmtiyaz Sahibi Levent Candan’a seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 
Aday Adayı Özen konuşmasında “ 10 yıl makam şoförlüğü, 7 yıl ise kurumlarda ve birimlerde çalıştım. Karasu’da ki vatandaşlarımız ‘Neden belediye başkanı adayı adayı olmuyorsunuz?  Sizin gibi insanlara ihtiyacım var’ şeklinde ki soru ve söylemlerine daha fazla kayıtsız kalamadım. Eşimin ve ailemin de rıza ve desteğini alarak önümüzdeki yerel seçimlerde Karasu Belediyesi Başkan Aday Adayı olmaya karar verdim. Bu yönde çalışmalarım sürüyor. Çalmadık kapı, girmedik ev, sıkmadık el kalmadan her köy mahalleye ve esnafımız ile görüşeceğim.  Karasu Spor’ un da her zaman yanında ve destekçisi olacağım. Sayın Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadesi ile  ‘Sahaya inmek lazım’. Bu yerel seçimler AK Parti için çok önemli. El ele verip hep birlikte Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın Karasu’da tarih yazması için çalışmamız lazım.  Belediye Başkanı seçilmem halinde Karasu Belediyesi’ne gelir sağlayacak 7 projemiz var. Bu projelerimizi sırası ile hayata geçireceğiz” dedi. 

 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın