Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
05:12
Öğle
12:57
İkindi
16:23
Akşam
19:07
Yatsı
20:26

Kanatçı Timur Serdivan’da açıldı

Sakarya’nın yeni lezzet durağı Kanatçı Timur ünlü sanatçı Nihat Doğan’ın da katılımıyla kapılarını Serdivan’da lezzet severlere açtı.

Haberler/GÜNCEL
11.08.2020
Haberi Yazdır
Kanatçı Timur Serdivan’da açıldı

Sakarya’da uzun yıllardır gıda sektöründe adından söz ettiren Timur Şarlı Serdivan 9’uncu Cadde No 40’da ‘Kanatçı Timur’ lezzet severlerle buluşturdu. Serdivan Belediyle Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ünlü Sanatçı Nihat Doğan, iş, siyaset, spor, gıda sektörünün bir çok isminin buluştuğu açılışa yoğun ilgi vardı.

Lezzet tutkunlarının buluştuğu yeni mekanın sahibi olan Timur Şarlı açılışta yaptığı konuşmada, “Kaliteden asla taviz vermeden lezzet tutkunlarına hizmet vereceğiz” dedi. Evlere paket servisinde yapılacağını belirten genç iş adamı Şarlı, “Koronavirüs nedeniyle hijyen ve sosyal mesafeye büyük önem veriyoruz. Bu nedenle işyeri dizaynını soslyal mesafeye göre ayarladık” dedi.

İşi veya vakti olanları için 0 538 201 05 54 nolu telefonla ile paket servisi de yaptıklarını anımsatan Kanatçı Timur, kilo ile kanat verdiklerini de söyledi. Timur Şarlı,  “Kanat kadar fırında sütlaçta da iddialıyız. Sakaryalıları bekliyoruz” diye konuştu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın