Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:06
İkindi
15:26
Akşam
17:46
Yatsı
19:13

İYİ Parti Yağcılar Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri, Yağcılar mahallesini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını yerinde inceledi

Haberler/GÜNCEL
13.01.2021
Haberi Yazdır
İYİ Parti Yağcılar Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

Bilgi aldılar

Birçok sokağın yollarının bozuk olması nedeniyle,vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine yerinde  inceleme yapmak için Yağcılar mahallesine giden İYİ Parti Adapazarı İlçe heyet,  mahalle muhtarı İbrahim Öner’i ziyaret edip, konu hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası mahalleleri gezen İYİ Partililer vatandaşın sorunlarını dinledi.

''Adapazarı belediyesini göreve çağırıyoruz''

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: ''Yağcılar mahallesindeki birçok yolun bozuk olması  nedeni ile vatandaşlarımızdan gelen şikayetler doğultusunda, ilgili sokakları ziyaret ettik. Gördüğümüz manzara gerçekten içler acısı. Özellikle inceleme yaptığımız, ''Gülhan Sk., Hayat Sk., Endamlı Sk. ve 1355 Bakır Sokağın  yolları neredeyse geçilemeyecek halde.Yürümekte zorlanan vatandaşların araçlarıda bu yollarda harap olmaktadır. Bu nedenle Adapazarı Belediyesini bu bölgedeki vatandaşların sorununu acilen çözmeye çağırıyoruz. Biz İYİ parti olarak milletin yanında olup ,sesleri olmaya devam edeceğiz.'' dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın