Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

İYİ Parti'den Kazan'a ziyaret

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever, beraberinde il yönetiminde görev alan çok sayıda avukatın da yer aldığı bir heyet ile Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan’ı ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
09.04.2018
Haberi Yazdır
İYİ Parti'den Kazan'a ziyaret

5 Nisan Avukatlar Günü nedeni ile Baro Başkanı Av. Zafer Kazan’ı ziyaret eden İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever, Başkan Kazan ve nezdinde tüm Sakarya Barosu Avukatlarının, Avukatlar Gününü tebrik etti.

NEYİ KUTLAYACAĞIZ!
5 Nisanın kutlamadan daha ziyade artık bir mücadele günü olduğunu söyleyen Başkan Kazan “Artık kutlanacak bir günümüz kalmadı. Hukuk güvenliği olmayan bir ülkede neyi kutlayacağız? Her zaman söyledik, adalet mülkün temelidir diye ama bir türlü bu kavramların içini dolduramadık.” dedi.

MİLLET OLMAK
İnsanların bir arada barış ve huzur içinde yaşamasını sağlayacak ortak değerlerin hukuk, demokrasi, adalet olduğuna vurgu yapan Başkan Kazan, Eskişehir Osman Gazi Üniversitesinde 4 akademisyenin katledilmesi ile ilgili yaptığı değerlendirmede: “Bu vahim olay nerede olduğumuzun resmidir. Yanındaki herkese şüphe ile bakan bir toplum nasıl millet olabilir. Nasıl bir arada olabilir? İnsanlar yargıya adalete güvenecek ki şüphe duygusundan arınabilsin.”  şeklinde konuştu.

HAYIRLI OLSUN
“Böylesi zor bir süreçte demokrasi diyen her irade, her hareket önemlidir. Yeni kurulan partiniz, ülkemiz için hayırlı olsun.” sözleri ile başarılar dileyen Başkan Kazan nazik ziyaretleri için İyi Parti Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever ve beraberinde yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın