Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Zirai Aletlerde

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında saha çalışmalarına devam ediyor.

Haberler/SİYASET
20.06.2022
Haberi Yazdır
İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Zirai Aletlerde

İlçeyi adım adım dolaşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Zirai Aletler Sanayi sitesindeki esnafları ziyaret etti.

"İktidara sorunları bilerek yürüyoruz!"

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: "Parti olarak genel merkezimizden taşradaki tüm teşkilatlara hemşehrilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. Bizde #SözSendeAdapazarı projemiz kapsamında 2. hatta bazı yerlerde 3. turumuza başladık ve hemşehrilerimizin yanında olmaya,
sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz. Bunları seslendirip yönetenleri uyarma görevimizi yerini getirirken, iktidara sorunları bire bir bilerek yürüyoruz" diye belirtti.

"Seçim günü İYİ günlere yelken açılacak!"

Dokumacı: "Son olarak yöneticilerimiz ile birlikte Zirai Aletler sanayini bir kez daha ziyaret ettik.
Ziyaretimiz esnasında şunu gördük ki sanayide yaprak kıpırdamıyor, esnafımız dert küpü. Satış yapan esnaf sattığını yerini koyamamaktan ve artan giderlerden, tamir yapan esnaf ise düşen işlerden şikayetçi. Nasılsınız sorusuna “İyi diyoruz ama adetten halimiz perişan” diyen hemşehrilerimizin artık umudu kalmamış, seçimleri bekliyor. Partimize olan teveccüh ise her geçen gün kartopu gibi artmakta olduğunu her yönüyle hissediyoruz. Görünen o ki iyice derinleşen ekonomik kriz sandıkta yeni bir dönem, yeni bir umut çıkaracak ve ülkemiz seçim günü iyi günlere yelken açıcak" diye ifade etti.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın