Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:31
Öğle
13:11
İkindi
16:35
Akşam
19:16
Yatsı
20:36

İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Palmiye caddesinde

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Palmiye caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
30.06.2022
Haberi Yazdır
İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Palmiye caddesinde

‘’#Çalışaçalışabüyüyoruz yol rehberimizdir!’’
Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: ‘’Hemşehrilerimiz ile buluşmaya, dertlerini dinlemeye ve dillendirmeye devam ediyoruz. Yönetim kurulumuz ile birlikte Adapazarı’nda çalmadık kapı bırakmayacağız diye çıktığımız yolda, yaklaşık 2,5 senenin sonunda ilçe de 2.bazı yerlerde 3.turu atmanın sevincini yaşıyoruz. Seçim dönemi hariç yanında siyasetçi görmeyen hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ise her geçen gün artmaktadır. #Çalışaçalışabüyüyoruz sloganımız sadece bir slogan değil, yol rehberimiz olmuştur. Sloganımızı gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz’’ dedi.
 
‘’Hemşehrilerimiz İYİ günlerin hazırlığında!’’
Dokumacı: ‘’Son olarak Palmiye caddesine yaptığımız ziyarette hemşehrilerimizin en büyük sıkıntısı her yerde olduğu gibi ekonomidir. Paramızın alım gücünün tarihin en kötü dönemlerini yaşadığı şu günlerde, herkesin tek derdi günü kurtarabilmek. Çay, simit, peynir, domates, karpuz yazın öğlen şehrimiz esnafının öğle atıştırması iken şu an lüks bir yemek haline gelmiş durumda. Hemen herkesten “yeter artık, sandığı bekliyoruz” söylemlerini duymaya devam ediyoruz. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim, sahada gözüken hemşehrilerimiz Sakarya’da İYİ günlerin hazırlığını yapıyor’’ dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın