https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Katlı Pazarda

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri son olarak katlı pazar esnafını ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
27.07.2022
Haberi Yazdır
İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Katlı Pazarda

"Katlı Pazara 5.ziyaretimiz"

Gerçekleşen ziyaret hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: "Siyaseti halkın içinde, halkla beraber yapma felsefimiz ile çıktığimız bu yolda sadece seçim zamanı değil, her zaman hemşehrilerimizin yanında olmaya, sesleri olmaya çalışıyoruz. İlçemizde adım atmadığımız yer kalmamasına rağmen çalışmalarımız aynı hız ile devam ediyor ve bir çok yere artık 2. ve 3. ziyaretlerimizi yapiyoruz. Çarşı merkezimizdeki, şehrin ilk AVM’si olan ama fiziki görünümü ile ucube hale gelmiş katlı pazardaki esnafımıza da 5. ziyaretimiz. Her geldiğimiz de değişen tek şey hayat pahalılığı nedeni ile azalan müşteri sayısı ve her geçen gün işletmesini ayakta tutmakta zorlanan esnaf sayımızın artması" diye belirtti. 

"Bahane yerine çözüm üretin Sayın Işıksu"

Dokumacı: "Yine Katlı Pazarın fiziki yapısının iyileştirilmesi gerekliliğini, bu gerekliliğin orada mücadele eden esnafımız kadar mevki ve önemi itibari ile tüm hemşehrilerimiz ve şehrimizin mimari estetiği açısından önemli olduğunu defalarca vurguladık. 2021 Kasım ayında Sayın Işıksu’nun “Katlı Pazar için muhteşem projesi” manşetleri ile ortaya atılan proje ne oldu? Biz katlı pazar esnafına sorduk, kimsenin haberi de yok, açıkçası umudu da yok. Buradan Sn. Başkana bir kez daha sesleniyoruz, orası özel mülk diyerek bahane bulmak yerine şehrin merkezine yakışanı yapmak için çözüm arayınız, ne oradaki esnaf ne de çarşıya gezmeye çıkan hemşehrilerimiz bunu hak etmiyor. Bir de tabi şehrimize dışardan gelip, orayı gezen yerli turistin, şehrimiz hakkındaki düşüncesi ise bu durumun acı faturalarından biridir” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın