Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38

İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Kapalı Çarşıda

Saha çalışmalarını devam eden İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı son olarak şehrimizin en eski ticarethanelerinden olan Kapalı Çarşı da esnafları ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
17.05.2022
Haberi Yazdır
İYİ Parti Adapazarı teşkilatı Kapalı Çarşıda

İYİ Parti İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette özellikle zamlara ilişkin vatandaşlardan yoğun şikayetler geldi.

"Milletimiz zor durumda"

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: "İYİ Parti olarak saha çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Şimdilik muhalefet görevimiz gereği, halkın içinde olup, hemşehrilerimizin sıkıntılarını, dertlerini dinlemeye ve seslendirmeye devam ediyoruz. Son olarak şehrimizin en eski ticaret merkezlerinden Kapalı Çarşı’ya yaptığımız ziyarette yine gördük ki gerçekten milletimiz çok zor durumda" dedi.

"Sorumluluklarımız artıyor"

Dokumaci: "Kapalı Çarşı’daki bir çok dükkan boş iken, bir kısmı yabancılarda, bir kısım hemşehrimizde ayakta durabilmenin mücadelesini yapıyor. Gezdiğimiz her yerden yükselen şikayet adaletsizliklere ve hayat pahalılığına ilişkin olduğunu gözlemliyoruz. Yine zor durumdaki hemşehrilerimizin “çok çalışın, bizi bu zorluklardan kurtarın” sözleri partimize olan teveccühü gözler önüne sererken, sorumluluklarımızı daha da arttırıyor. Ülkemizde şehrimizde artık değişim istiyor ve bu değişimi sandıklar açıldığı gün hep beraber göreceğiz inşallah" diye belirtti.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın