https://www.sbbseracilik.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:33
Öğle
13:17
İkindi
16:00
Akşam
18:25
Yatsı
19:46

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Ayakkabıcılar Çarşısında

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sürekli olarak sahada vatandaşlar ile buluşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Ayakkabıcılar Çarşısındaki esnaf ve vayandaşları ziyaret ettiler.

Haberler/GÜNCEL
10.08.2022
Haberi Yazdır
İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Ayakkabıcılar Çarşısında

"Şehrimizde İktidara en yakın partiyiz"

Dokumacı: "Yöneticilerimiz ile birlikte #SözSendeAdapazarı projemiz kapsamında 2 seneyi aşkın süredir ilçemizi adım adım geziyoruz. Çok şükür gitmediğimiz yer kalmadı, artık birçok yere 2.3.4.sefer gidiyoruz. Böylece uzun yıllardır oturduğu yerden siyaset yapanları sahalara çekiyor, milletin bir oyunun bile ne kadar kıymetli olduğunu hatırlatıyoruz. Hemşehrilerimiz bu durumdan son derece memnun ve partimize olan teveccühleri her geçen artarak büyüyor. Ülkemizde olduğu gibi şehrimiz de iktidarın en büyük alternatifi ve iktidara en yakın partinin İYİ Parti olduğunu sahada görüyoruz, inşallah sandıkta da göreceğiz" diye belirtti.

"Vatandaşın tek umudu seçim kalmış"

Dokumacı: "Ayakkabılar çarşısını daha önceden ziyaret etmiştik. Yaklaşık 8 ay önce yaptığımız ziyaretten bugüne değişen tek şey ayakta durmanın daha da zorlaştığı ve birçok özellikle kiracı esnafın işletmesini kapadığı oldu. Gerçekten ekonomik zorluklar, zamlar, dükkanların giderleri hemşehrilerimiz iyice bunaltmış durumda. Esnafımız sadece işletmesini ayakta tutabilmenin mücadelesini veriyor. Görüyoruz ki artık seçimden başka umutları da kalmamış. Bu zor günleri hep beraber atlatacağız inşallah, az kaldı" dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın