Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:01
Öğle
13:00
İkindi
16:33
Akşam
19:22
Yatsı
20:44
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

İlhan Bayrı Resmi Törenle Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir süre hastanede tedavi gören ve tedavisi Karaman Mahallesi'nde ki evinde devam eden 4 çocuk babası 82 yaşındaki Emekli Polis Memuru İlhan Bayri; hayatı tutunamayarak, vefat etti. Bayri’nin Türk Bayrağı’na sarılı naaşı; evinde helallik alındıktan sonra, Merkez Köprübaşı Mahallesi Camii’nde Polis Tören Mangası eşliğinde düzenlenen cenaze merasiminin ardından, köy mezarlığına defin edildi.

Haberler/GÜNCEL
19.07.2021
Haberi Yazdır
İlhan Bayrı Resmi Törenle  Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni S. Levent Bayri, Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Basın Sözcüsü emekli Polis Memuru Şule Bayri ve Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Polis Memuru Bülent Bayri'nin babası, 50 yıllık hayat arkadaşı Behice Bayri'nin kıymetli eşi Emekli Polis Memuru İlhan Bayri; gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Merkez Köprübaşı Mahallesi Camii’nde Basın ve Emniyet camiasının bir araya geldiği törende; Emekli Polis Memuru İlhan Bayri’nin öz geçmişi okunarak,  ardından, burada da helallik alınarak, cenaze namazı kılındı. Kendisi gibi Emekli Polis Memuru olan kızı Şule Bayrı’nın Türk Bayrağı’na sarılı babasını polis selamı ile yollaması, duyguyu artırdı.

Gözyaşlarının sel olduğu törene; Bayri ailesinin yakınlarının yanı sıra; Türkiye Kuvayi Milliye ve Mücahitler Derneği Sakarya Şube Başkanı Muzaffer Coşkun ve Üyeleri, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Başkan Vekili ve Sakarya Yenigün Gazetesi Genel Yayın Müdürü Müjdat çetin, Dünya Gazetesi Sakarya Temsilcisi Hasan Coşkun, TBMM Anadolu Ajansı Parlamento Haber Editör Yardımcısı Atakan Çelik, Akşam Haberleri Gazetesi ve Haberlisin İnternet Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Güven Hasbaş, Mustafa Sarı ve Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Basın Protokol-Halkla ilişkiler görevlisi / Trafik Eğitimci Polis Memuru Murat Ünal ile LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ve çok sayıda seveni katıldı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın