Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:57
Öğle
13:15
İkindi
16:25
Akşam
18:59
Yatsı
20:18

Hendek Şampiyonlar Fight Akademi Spor Kulübü Vites Yükseltti

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü sporcuları, Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına tam gaz ara vermeden devam ediyor.

Haberler/GÜNCEL
13.05.2022
Haberi Yazdır
Hendek Şampiyonlar Fight Akademi Spor Kulübü Vites Yükseltti

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü sporcuları, 11-16 Haziran'da yapılacak olan Muay Thai Gençler Bay-Bayan Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

 

Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz, yaptıkları planlama doğrultusunda şampiyonaya katılacak sporcuları günde iki antrenmanla hazırladıklarını belirterek, ilk defa maçlara katılacak olan sporcularından umutlu olduklarını belirtti.

 

Kulüp Antrenörü Özgenur Avcıl ise, zamanının çoğunu maç yapacak çocuklara harcadığını ve şampiyonluk veya derece yapmaları için aşırı çaba sarfettiklerini, yaşıtlarının sokaklarda gezerken sporcularının salonda yoğun bir şekilde maçlara hazırlandığını dile getirdi.

 

Erkan Yılmaz hoca da, çocuklara güveninin tam olduğunu ve Sakarya'mızı Hendek'imizi temsil edecek olan bu çocuklara sahip çıkılması gerektiğini dile getirerek, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Hendek Kaymakamımız Sayın Halil İbrahim Acır'a, 25. Dönem Millet Vekilimiz Sayın Ali İnci'ye, Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu'na, Hendek'imizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki Daire Müdürlerine ve Hendek'imizin değerli esnafına teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın