Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35

Gusto ve Paulmark Agora Alışveriş Merkezi’nde

Sakarya’nın çekim merkezi Agora AVM, marka karmasına yepyeni iki marka daha kattı. Koleksiyonları ile popüler giyim markaları arasında yer alan GUSTO ve PAULMARK, Sakarya’daki ilk mağazalarını Agora AVM’de açtı.

Haberler/GÜNCEL
26.11.2021
Haberi Yazdır
Gusto ve Paulmark Agora Alışveriş Merkezi’nde

Açıldığı günden bu yana bünyesinde bulundurduğu seçkin markaları ve sosyal yaşam alanları ile Sakarya’da alışveriş, moda, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelen Agora AVM, Sakaryalıları yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Agora AVM giriş katta açılışını gerçekleştiren Gusto, en şık kadın giyim ürünlerini Sakaryalı ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde seçkin lokasyonlarda varlığını sürdüren Gusto, 40.mağazasında zengin ürün gamı ve sonbahar kış koleksiyonundaki yüzde 50 indirim oranı ile Agora’da Sakaryalıların hizmetinde.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve kadın, erkek, çocuk giyim kategorilerinde 2000 yılından bu yana hizmet veren PaulMark, Sakarya’daki ilk mağazasını Agora AVM’de açtı. İçerisinde bulundurduğu zengin ürün gamı, her yaşa ve her tarza hitap eden koleksiyonları ile 1000 metrekarelik bir alanda Agora AVM B1 katında Sakaryalıların hizmetine girdi. Birbirinden şık yüzlerce çeşit ürünü Sakaryalıların beğenisine sunan PaulMark’ta, erkek montlar 299 TL, kadın montlar 399 TL ve sweatler 99 TL’den başlayan çok özel fiyatlar ile Agora AVM ziyaretçilerini bekliyor.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın