Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 31° Adapazarı
Sabah
05:19
Öğle
12:54
İkindi
16:15
Akşam
18:55
Yatsı
20:14

Ferizli'den Ankara çıkarması

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” açılışı ve sunumlarına katıldı.

Haberler/GÜNCEL
17.01.2020
Haberi Yazdır
Ferizli'den Ankara çıkarması

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” açılışı ve sunumlarına katıldı.

Başkan Gündoğdu’ya Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş ile meclis üyeleri Ruhi Şenol, Mutlu Bülbül ve Mehmet Tunç eşlik etti.

Ankara’da düzenlenen programda Başkan Gündoğdu, bir dizi ziyarette bulundu. Gündoğdu beraberindeki heyeti ile AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.

Gündoğdu, milletvekillerine Ferizli’de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Başkan Gündoğdu program sonrası değerlendirmelerde bulunarak, belediyelerin hizmet standartlarının yükseltilmesi adına kongrenin faydalı olduğunu ifade etti.

“Birçok önemli siyasetçi ilçemize gelecek” 
Sanayi, tarım ve benzeri alanlarda Ferizli’nin her geçen gün geliştiğini belirten Gündoğdu, “Ankara’da vekillerimize, diğer belediye başkanlarımıza ve bir çok yetkiliye Ferizli’yi anlattık. Birçok önemli siyasetçimiz, bürokratımız ilçemizi ziyaret edecekler.” dedi.

“Ekrem Başkan tam destek veriyor”
Seçim sürecinde Ferizli için hizmetkar olacaklarını hatırlatan Gündoğdu, “Hizmetkar olacağız, dedik ve  oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. İlçemiz için çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sakarya’nın ağabeyi Ekrem Başkanımız da sağ olsun. Ferizli’nin gelişimi için bizlere tam destek veriyor.”  dedi.

“Ferizli’yi yarınlara daha güçlü taşıyacağız”
Başkan Gündoğdu konuşmasını şöyle tamamladı:
"Çalışan üreten bir belediye olarak, Ferizli’ye yeni kurulacak ikinci sanayi bölgesinin de etkisiyle ileride oluşacak nüfus artışını akıllı şehir projesiyle planlayacağız.

Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından katılan yerel yöneticilerin de katıldığı programın hayırlara vesile olmasını dilerim. Ferizlili hemşehrilerimin selamını ilettim. Hep beraber omuz omuza, gönül gönüle Ferizli’yi yarınlara daha güçlü taşıyacağız.”

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın