Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38

Derya Sayar Gelecek Partisi Sakarya'dan Milletvekili Aday Adayı Oldu

Gelecek Partisi Sakaya Sosyal Politikalar Başkanı Derya Sayar 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde partisinden Sakarya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

Haberler/SİYASET
18.03.2023
Haberi Yazdır
Derya Sayar Gelecek Partisi Sakarya'dan Milletvekili Aday Adayı Oldu

Derya Sayar Milletvekili Aday Adaylığı İçin İl Başkanlığı’ndan istifa etti. Gelecek Partisi Sakarya Sosyal Politikalar Başkanı 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde partisinden Sakarya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

Derya Sayar yaptığı açıklamada “Büyük bir onur, gurur ve heyecanla yürüttüğüm Gelecek Partisi Sakarya Sosyal Politikalar Başkanlığı görevimden 28. Dönem Milletvekili seçiminde Gelecek Partisi Sakarya milletvekili aday adayı olmak amacıyla istifa ediyorum. Tüm çabamız çocuklarımızın adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye’de yaşaması için. Seçimlerin tüm Türkiye’de demokratik bir olgunluk içerisinde, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde güçlü destekleri için Sakarya İl Başkanım Fatih Sevindik, il yönetim kurulumuza, teşkilatlarımızın tüm kademelerine ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerimi arz ederim.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçiminin ve 28. Dönem Milletvekili Seçiminin ülkemiz, Sakarya'mız ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın