Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
05:15
Öğle
12:56
İkindi
16:20
Akşam
19:02
Yatsı
20:21

Denetimden kaçan sürücü motosikletini pasaja bırakıp kaçtı

Akyazı ilçesinde polis ve jandarma ekiplerinin denetiminden kaçan motosiklet sürücüsü, girdiği pasajda aracını bırakıp yaya olarak kaçtı.

Haberler/GÜNCEL
15.09.2020
Haberi Yazdır
Denetimden kaçan sürücü motosikletini pasaja bırakıp kaçtı

Olay anı güvenlik kameralarınca kaydedildi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince plakasız ve tescilsiz motosikletlere yönelik denetim gerçekleştirdi.

İlçe merkezinin farklı yerlerine kontrol noktası oluşturan polis ve jandarma ekiplerinin denetiminde, plakasız ve tescilsiz 7 motosiklet çekicilerle yediemin otoparkına götürüldü. Kask takmayan birçok motosiklet sürücüsüne de cezai işlem uygulandı. Bu arada, denetimi fark edip kaçmak isteyen bir motosiklet sürücüsü ise yakınlardaki bir pasaja girdi. Motorize jandarma ekiplerinin takip ettiği sürücü, motosikletini pasajda bırakarak kaçtı. Ekipler terk edilen motosikleti pasajdan çıkardı. Öte yandan, motosiklet sürücüsünün pasaja girme anı güvenlik kameralarınca görüntülendi. Kayıtlarda, kovalamacadan kaçan sürücünün motosikletiyle pasaja hızla girmesi, motorize jandarma ekiplerinin gelip motosikleti pasajdan çıkarması yer alıyor.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın