Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:05
Akşam
18:40
Yatsı
19:59
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Davutoğlu sahaya iniyor! Üstün katılacak mı?

Kulislerde dolaşan bilgilere göre, Ahmet Davutoğlu ilk mesajlarını önümüzdeki hafta katılacağı 2 ayrı iftarda verecek. İftarlara kendisine destek veren isimlerin olacağı konuşulurken, Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Ayhan Sefer Üstün'ün bu iftara katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor.

Haberler/KULİS
09.05.2019
Haberi Yazdır
Davutoğlu sahaya iniyor! Üstün katılacak mı?

YSK'nın İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararını eleştirerek, AK Parti'nin şimşeklerini üzerine çeken Ahmet Davutoğlu, sahaya iniyor. Sözcü'den Veli Toprak'ın kulislere dayandırdığı iddiasına göre, yeni parti kurma çalışmalarını hızlandıran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, ramazan ayında 10 ayrı iftar etkinliğine katılma kararı aldı.

İlk iki iftarın 13-14 Mayıs tarihlerinde STK dernek ve vakıflar ile yapılacağı belirtildi. İftar yemeklerine katılacak isimlerin bir bölümü ise Davutoğlu'yla birlikte hareket eden isimlerden oluşacak.

İLK AÇIK TOPLANTI
Böylece şimdiye kadar kapalı toplantılarda bir araya gelen bu isimler, ilk kez açık bir toplantıda buluşacakken, Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen eski AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün bu iftara katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor.

4 dönem AK Parti Sakarya Milletvekili olarak görev yapan Ayhan Sefer Üstün, Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkan ve Başbakan olduğu dönemde, Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştı.

Önerilen Haberler
https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın