Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 35° Adapazarı
Sabah
04:13
Öğle
13:09
İkindi
17:01
Akşam
20:15
Yatsı
21:48

CHP Arifiye kurban bayramı mesajı

CHP Arifiye Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Haberler/GÜNCEL
30.07.2020
Haberi Yazdır
CHP Arifiye kurban bayramı mesajı

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebi ile bu yıl bayram coşkusunu sağlık tedbirlerini elden bırakmadan yaşayacağız. Paylaşmanın ve dayanışmanın dil, din, ırk, siyasi görüş ayırt etmeden en yoğun yaşandığı bayram günlerimizde sevdiklerimizin ve kendi sağlığımız için bu yıl daha dikkatli olmaya özen göstereceğiz.

         Anadolu topraklarında yüzyıllardır barış, kardeşlik ve dostluk tohumları yeşeriyor. Türkiye’yi bölgesindeki diğer ülkelerden ayıran en önemli özelliği bu birlik beraberlik duygusudur.

         Ancak son dönemlerde ülkemizin kurucu ve kurtarıcılarına, Cumhuriyet değerlerine yapılan sistemli saldırılar arttıkça birlik ve beraberlik duygularımız da yıpranmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın toplumu kutuplaştıran, insanları ’Biz ve onlar’ diyerek ayrıştıran iktidarın ayrıştırma dil anlayışına son vermesini bekliyoruz Kurban Bayramı'nın üreticilerin emeklerinin karşılığını, tüm çalışanların insanca yaşayabilecekleri ücreti aldıkları ve adaletin kişilere göre değil toplumun tamamına eşit uygulandığı günler getirmesini diliyor halkımızın Kurban Bayramını kutluyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın