https://www.adatavir.com/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:19
Öğle
12:54
İkindi
16:16
Akşam
18:56
Yatsı
20:15

Canan Gülşah'ın Mutlu Günü

Gelecek Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu üyesi Canan Gülşah'ın Kızı Özlem Gülşah ile CHP İl Başkan Yardımcısı Cemal Demir'in oğlu M. Kemal Demir'in’ düğün töreni yapıldı.

Haberler/GÜNCEL
18.08.2022
Haberi Yazdır
Canan Gülşah'ın Mutlu Günü

Uzunkum Park kır düğün salonunda gerçekleştirilen Düğün Törenine; Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, İl Sekreteri Metin Burçak, Kadın kolları başkanı Sevinç Görmez, STK Başkanı Erhan Ünsalan, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, İşadamları, davetliler ile dost ve akrabalar katıldı.

Başkan Fatih Sevindik il yönetimi adına yeni evli çiftleri tebrik etti.
Sevindik " Siyasette mesai arkadaşlığımızı yapan Yönetim kurulu üyemiz Değerli Canan Gülşah hanımefendinin ve Demir ailesinin bu mutlu anlarını onlarla beraber paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Her iki kardeşimize de Allah'tan ömür boyu mutluluklar temenni ediyoruz. Yeni evlenmiş olan çiftlerimizi tebrik ederim." dedi.

Gece geç saatlere kadar süren düğün merasiminin ardından, Canan Gülşah Hanımefendi davetlileri kapıya kadar uğurlayarak, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Düğün merasimi, gelin ve damadın, düğüne katılan davetlilerle birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafları ile son buldu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın