Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 32° Adapazarı
Sabah
04:21
Öğle
13:08
İkindi
16:58
Akşam
20:08
Yatsı
21:39

Bu Bayram Dijitali Kullanalım

DİJİMED Başkanı Ersin İbil Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı. İbil, Bayramlaşmak için mümkün oldukça dijitali kullanalım dedi.

Haberler/GÜNCEL
30.07.2020
Haberi Yazdır
Bu Bayram Dijitali Kullanalım

Dijital Medya ve Habercilik Derneği Başkanı Ersin İbil, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Koronavirüs salgını gölgesinde geçireceğimiz bir bayram olacağından bahseden Başkan İbil, bayramlaşma için dijitalin kullanıma dikkat çekti.

TEMASTAN KAÇINALIM

Teknoloji kullanımının en önemli zamanlarından birisi olduğunu belirten Dijital Medya ve Habercilik Derneği Başkanı Ersin İbil, “Koronavirüs salgını tüm dünyayı kısa süre içerisinde etkisi altına alarak hayatı olumsuz yönde etkiledi. Devlet yetkilileri kalabalıklaşma ve temas konusunda vatandaşları şiddetle uyarıyor. Açıklanan vakalarda ve haberlerden bildiğimiz gibi yeni vakalar çoğunlukla bir konu üzerine toplanan vatandaşlarımızdan çıkıyor. Hem kendi hem de ailemizin sağlığı için bu bayramda bayramlaşmak için dijitali kullanalım. Bayram mutluluğumuz üzüntüye dönüşmesin” şeklinde konuştu.

HAYIRLI BAYRAMLAR

Bayramların yardımlaşma ve dayanışma günleri olduğuna dikkat çeken Başkan İbil, “31 Temmuz 3 Ağustos günlerinde İslam aleminin iki bayramında biri olan Kurban Bayramı’nı eda edeceğiz. Rabbim keseceğimiz kurbanlarımızı kabul etsin. Yardımlaşma ve dayanışmanın hat safhada olacağı bayramı gereğine göre geçirelim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlarım” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın