Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 33° Adapazarı
Sabah
04:15
Öğle
13:09
İkindi
17:01
Akşam
20:13
Yatsı
21:46

Başkan Toçoğlundan bayram müjdesi!

Başkan Toçoğlundan Sakaryaspor ile ilgili büyük müjde geldi

Haberler/SPOR
24.07.2014
Haberi Yazdır
Başkan Toçoğlundan bayram müjdesi!

Başkan Toçoğlu’ndan Sakaryaspor ile ilgili büyük müjde geldi. Uzun zamandan beri büyük bir mücadelenin içinde olan Başkan Toçoğlu, şehrin ileri gelenleri ile Sakaryaspor'un kurtuluşu ve transferin açılması için çalışmalar yürütüyordu. Futbolculara olan borçların 5 milyon TL'yi bulması Sakaryaspor'un transfer için elini kolunu bağlıyordu.

Bu sorunla ilgili yapılan toplantı ve çalışmaların sonun gelindi. Sakarya'nın tanınmış işadamlarından Orhan Kocabıyık'ın Sakaryaspor'a sponsor olduğu haberini Başkan Zeki Toçoğlu Twitter hesabından duyurdu. Toçoğlu'nun duyurusuyla Sakaryaspor'un maddi sorunu da çözülmüş oldu. Alacaklara olan borçlar ödenecek ve Sakaryaspor'un transfer yasağı da kalkmış olacak.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Twitter’dan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sakaryaspor sevdalısı kardeşlerim, sizinle son bir gelişmeyi paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi bir süredir Sakaryasporumuzun yeniden eski günlerine dönmesi adına bir çalışma yapıyorduk.

Bu kapsamda yürütmüş olduğumuz çalışmaları sonuçlandırmış bulunmaktayız. Ve şimdi sizlerle bu güzel haberi paylaşmak istiyorum. Sakaryasporumuzun yeni sponsoru şehrimizin yetiştirdiği çok değerli iş adamı, hemşehrimiz, dostumuz Orhan Kocabıyık. Hayır olsun...

Sakaryaspor'a destek olan ve yürüttüğümüz çalışmalara katkı sağlayan Orhan Kocabıyık'a şehrimiz adına çok teşekkür ediyoruz. Orhan Kocabıyık sponsorluğunda, hepimizin desteğiyle inşallah Sakaryasporumuz çok daha büyük başarılara imza atacak…” dedi...


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın