Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Başkan Gündoğdu'dan 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak kadınların gününü kutladı.

Haberler/GÜNCEL
08.03.2021
Haberi Yazdır
Başkan Gündoğdu'dan 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı

Kadınların, hayatın her anında yaşama yön veren, bizleri dünyaya getiren, yetiştiren, eğiten, sevgi dolu yürekleriyle bir an olsun bile yalnız bırakmayan en değerli varlıklar olduğuna dikkati çeken Başkan Gündoğdu şunları kaydetti:

Ülkemize hizmetleriyle değer katan, eğitimden sağlığa, siyasal yaşamdan, iş dünyasına kadar her alanda kadınlarımızın söz sahibi olmaları, sorunlarını dile getirebilmeleri, çözüm önerileriyle rehber olmaları ve öncül rol üstlenmeleri büyük önem taşımaktadır. Peygamber Efendimizin, ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ sözünün muhatabı olan kadınlarımızın emekleri, sevgi dolu yürekleri, sınırsız fedakârlığı ve cesaretleri yarınlara duyduğumuz güvenin temelini oluşturmaktadır.

Çanakkale Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda çok sayıda kahraman Türk kadını, birçok cephede savaşmış, bağımsızlık savaşının kazanılmasında önemli bir rol oynamıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle İstiklal ve istikbal uğruna, vatan uğruna, bayrak uğruna, milletinin bekası uğruna şehadet şerbeti içen şehit analarımız ve şehit eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın