Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:23
Öğle
12:51
İkindi
15:18
Akşam
17:40
Yatsı
19:04

Başkan Genç'e Ziyaretler Devam Ediyor

Haberler/GÜNCEL
23.11.2022
Haberi Yazdır
Başkan Genç'e Ziyaretler Devam Ediyor

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İl başkanı Yunus Tever, Özgenç Tarım Personeli, Sakarya Ticaret Borsası Özel Eğitim Merkezi Okul Müdürü Murat Bulgan, Ziraat Bankası Bölge Müdürü Kahraman Turcan, Ziraat Bankası Ticari Şube Müdürü İdris Mısırlıoğlu ve Ziraat Bankası Ankara Caddesi Şube Müdürü Nalan Yazar, Adatepe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sağlam ve Yönetim Kurulu, Yılmaz Traktör Akif Yılmaz, Mustafa Arslan ve Mustafa Aycan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk’ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm ziyaretçilere nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.
Geyve Ayvasını Dünya tanıyor.
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ağırlayan Mustafa Genç, “Belediye Başkanımızın Geyve için yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Başkanımız bizim de coğrafi işaretini aldığımız Geyve ayvasını dünyaya tanıttı. Yöresel ürünlerimizin değer kazanması için çalışmalar yapmış ve çok da başarılı olmuştur. Bizlerde bundan sonraki süreçlerde de ilimizin marka değerinin oluşturulmasında ve tanıtılmasında elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız.” Dedi.
Güzel Projelerde Paydaş Olduk. 
Ziyarette Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Ticaret Borsamız ile çok güzel bir iş birliğimiz var. Güzel projelerde paydaş olduk. Üreticimizin, şehrimizin yararına projelerde iş birliğimiz güçlenerek devam edecek. Sakaryamız her şeyin en iyisine, en güzeline layık.” İfadelerini kullandı.
Tarıma Çok Önem Veriyoruz. 
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yusuf Tever ziyarette hükümetin tarıma çok önem verdiğini belirterek Tarımsal üretimin de ülke ve Sakarya ekonomisi için önemine vurgu yaptı. Tever; Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde hareket ederek, birlikte çalışarak daha iyi bir Sakarya yaratmanın mümkün olduğunu söyleyen Başkan Tever, Sakarya Ticaret Borsası`nın gelecek çalışmaları için Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç’e başarılar diledi.
Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, borsa olarak Sakarya için hizmet üreterek fayda sağlamaya çalışacaklarını belirterek ,”Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda tüm ziyaretlerimizde yerelden genele herkese sorunlarımızı ileteceğiz. Desteğiniz bizim için çok değerlidir.” Dedi. 
İş dünyası ve güncel konulara ilişkin görüş alış verişinin yapıldığı ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunulması ile sona erdi.

 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın