Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
05:57
Öğle
13:15
İkindi
16:25
Akşam
18:59
Yatsı
20:18

Başkan Çakıroğlu‘ndan 23 Nisan Mesajı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Aytaç ÇAKIROĞLU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Haberler/SİYASET
23.04.2022
Haberi Yazdır
Başkan Çakıroğlu‘ndan 23 Nisan Mesajı

“#23Nisan 1920’de büyük fedakârlıklarla kurulan ve milli mücadelenin öncüsü olan TBMM’nin kuruluşunun 102. yıldönümü ile ülkemizin yarını, geleceği, umudu sevgili çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Güçlü bir Türkiye’nin en önemli güvencesi güçlü bir Meclis’tir. Güçlü bir Meclis’in en önemli şartı ise, kuvvetler ayrımı ilkesinin tesisi ve temsilde adaletin sağlanmasıdır. Güçlü bir meclis bunun neticesinde ise adil bir yönetim çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirastır. 23 Nisan aynı zamanda çocuklarımıza armağan edilmiş bir bayramdır. En değerli varlığımız çocuklarımızdır. Onlar geleceğimizin teminatıdır. Ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvencede olacaktır.

Çocuklarımıza yaşanılabilir bir Türkiye’yi miras bırakmak ise hepimizin öncelikli görevidir. Gazi Meclisimizin açılışının sene-i devriyesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten Mehmet Akif’lere ismini sayamadığım nice kahramanı bize bıraktıkları miras sebebiyle bir kere daha minnet ve şükranla anıyorum.”

Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.”

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın