Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Başkan Alişan'dan Çağrı: Okul Alışverişini Şehrin Esnaflarından Yapalım

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, yaklaşan yeni eğitim dönemi öncesinde, vatandaşlara okul ve kırtasiye alışverişlerini şehrin esnaf ve sanatkarlarından yapmaları çağrısında bulundu.

Haberler/GÜNCEL
04.09.2023
Haberi Yazdır
Başkan Alişan'dan Çağrı: Okul Alışverişini Şehrin Esnaflarından Yapalım

ALİŞAN’DAN ÇAĞRI
Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde okul ihtiyaçları ve kırtasiye alışverişlerinin Sakarya’da faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlardan yapılması çağrısında bulunan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, önemli açıklamalarda bulundu. Alişan, “Okul döneminde alışverişler konusunda özellikle zincir marketler ve büyük markalar kendi alanları olmamasına rağmen esnaf ve sanatkarımızın satışa sundukları ürünleri raflarına koyuyorlar. Bu konuda vatandaşlarımızdan hassasiyetle alışverişlerini Sakaryalı esnaf ve sanatkarımızdan yapmalarını bekliyoruz. Kalite ve fiyat noktasında bir farkı olmayan, hatta kendi iş alanları olduğu için tüm denetimlerin yapıldığı güvenilir ürünler satan esnaf ve sanatkarlarımızın tercih edilmesini bekliyoruz” dedi.

VATANDAŞLARIMIZDAN HASSASİYYET BEKLİYORUZ
Alişan son olarak ise şunları kaydetti: “Okul kıyafetleri ve kırtasiye ürünleri konusunda yıllardır sadece bu alanda faaliyet gösteren çok sayıda esnaf ve sanatkarımız var. Ürünlerinin kalitesi ve sağlık standartları düzenli olarak denetleniyor. Vatandaşlarımızın çocuklarının kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanması noktasında esnaflarımıza güvenebilirler. Okul alışverişi döneminde Sakaryalı hemşerilerimizden bu konuda hassasiyet bekliyoruz. Şehrimizin esnaf ve sanatkarı bu şehirde kazanıp bu şehirde harcıyor. Esnafımızın güçlü olması hepimiz için önemli ve değerli.”

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın