Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Baltadan Serdivana destek

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Serdivan Belediyesinin yeni Hizmet Binasını beğendi

Haberler/GÜNCEL
28.12.2012
Haberi Yazdır
Baltadan Serdivana destek
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Serdivan Belediyesi’nin yeni Hizmet Binasını beğendi.


Geçtiğimiz gün Akyazı’ya okul açılışına gelen Bakan yardımcısı Muhammet Balta, il teşkilatına uğradıktan sonra Serdivan’a geldi. Serdivan Belediyesi’nin yeni hizmet binasını gezen Muhammet Balta, mimarisiyle estetik bir bina olduğunu belirtti.


Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yeni hizmet binasını gezen Muhammet Balta daha sonra Serdivan Belediyesine geldiler. Serdivan’daki çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Alemdar, hizmet binasının kısa zaman sonra biteceğini belirtti.


Serdivan’ı beğendiğini ifade eden Muhammet Balta, Sakarya içerisinde ayrıcalıklı bir bölge olan Serdivan’daki çalışmaları övdü. Balta; ‘Hizmet binası gerek dış estetiğiyle, gerekse iç düzenlemeleriyle güzel tasarlanmış. Kültürümüze ve geleneklerimize uygun olmasının yanında Serdivan’a yakışan bir nitelikte. Böyle bir hizmet binasını ilçeye kazandırmasından dolayı Başkanımızı tebrik ediyorum’ dedi.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak her türlü desteğe hazır olduklarının sözünü veren Muhammet Balta, hizmet odaklı anlayışla hareket ettiklerinin altını çizdi. Muhammet Balta, ‘Vatandaşımıza en iyi hizmeti yapmak, en öncelikli hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda daha fazla çalışıyoruz ve çalışacağız. Destek noktasında elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum’ diye konuştu.


Başkan Alemdar da, gerek yeraltı çöp konteyner sistemine yönelik desteklerinden ve gerekse de çöp toplama aracı tedarikindeki emeklerinden dolayı Bakan Yardımcısı Muhammet Balta’ya teşekkür etti. Başkan Alemdar, ‘Yer altı çöp toplama sistemimize finansal destekte bulunarak bizi destekleyen ve geçtiğimiz hafta yeni çöp toplama kamyonu bağışlayarak her türlü desteğini aldığımız Bakan Yardımcımız sayın Muhammet Balta’ya teşekkür ediyorum’ diye konuştu. Serdivan’ı ziyareti anısına plaket takdiminden sonra, Bakan Yardımcısı Muhammet Balta Serdivan’dan ayrıldı.https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın