Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:06
İkindi
15:26
Akşam
17:46
Yatsı
19:13

Ayhan Sefer Üstün'den dikkat çeken paylaşım

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partide yer alacağı konuşulan AK Parti Sakarya eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün Twitter hesabından retweetlenen 28 Şubat paylaşımı dikkat çekti.

Haberler/KULİS
01.03.2019
Haberi Yazdır
Ayhan Sefer Üstün'den dikkat çeken paylaşım

ADATAVIR
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partide yer alacağı konuşulan AK Parti Sakarya eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Davutoğlu'nun sosyal medya üzerinden yayımladığı "28 Şubat açıklamasını" retweetledi. 

Davutoğlu, 28 Şubat mesajında yeni partinin sinyalini verirken, Ayhan Sefer Üstün'ün bu paylaşımı retweetlemesi dikkat çekti. 28 Şubat'ın anlamına değinen Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu yayımladığı mesajda "Türkiye için çalışmak her şeyden önce 28 Şubat'ta mücadele edenlere ve gelecek nesillere olan borcumuzdur." dedi.

Ayhan Sefer Üstün'ün Twitter hesabındaki profil açıklamasına "TBMM 22.23.24 ve 26. Dönem Sakarya Milletvekili" yazarak AK Parti ibaresine yer vermemesi ve son olarak Ahmet Davutoğlu'nun 28 Şubat mesajında verdiği yeni parti sinyalini retweetlemesi yeni partide yer alacağı iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

DAVUTOĞLU'NA YAKIN İSİM
4 dönem AK Parti Sakarya Milletvekili olarak görev yapan Ayhan Sefer Üstün Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkan ve Başbakan olduğu dönemde, Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Partinin 31 Mart seçimlerinin hemen ardından kurulacağı belirtiliyor.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın